FIZJOTERAPIA
Profesjonalna fizjoterapia dla sportowców i amatorów.
OCENA FUNKCJONALNA
Badając pacjenta, oceniamy jego aktualne możliwości i wyznaczamy dalsze kierunki rozwoju biomechanicznego.
MASAŻ
Masaże lecznicze, sportowe, rozluźniające i rehabilitacyjne.
PSYCHOLOG SPORTU
Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów typowych dla sportowców.
DIETETYK
Prawidłowe odżywianie ma znaczenie.
OFERTA DLA KLUBÓW
Efektywne rozwiązania dla klubów sportowych i zawodników.

oferta dla klubów


Firma SPORTOPEDIC specjalizuje się w usługach dla sportowców, klubów i instytucji sportowych. Zajmujemy się opieką medyczną podczas meczów, turniejów i imprez sportowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy podczas regularnych rozgrywek ligowych, zarówno ekstraklasowych, jak i juniorskich. Uczestniczyliśmy także w dużych projektach turniejowych, np. Coca Cola Cup, czy eventy firmowe na kilkuset uczestników. Posiadamy niezbędne wyposażenie jak i zaplecze, aby sprostać największym wymaganiom organizatorów.
     
Nie ma większej wartości niż zdrowie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci z dużym spokojem zorganizować fantastyczne zawody sportowe bez obaw o urazy uczestników.                
               
Wykonujemy także badania oceniające poziom wytrenowania i potencjał poszczególnych zawodników oraz całych drużyn. Prowadzimy indywidualne i zespołowe zajęcia motoryczne we wszystkich dyscyplinach sportowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy także wykłady i zajęcia z zakresu dietetyki i psychologii sportu. Nasi specjaliści to ludzie związani ze sportem od wielu lat, wykształceni na uczelniach wyższych i doświadczeni w pracy ze sportowcami na poziomie mistrzowskim i reprezentacyjnym.

Do współpracy zapraszamy wszystkie kluby sportowe, które mają ambicje pracować w sposób przemyślany, zaplanowany i skuteczny!

Szkolenie i wychowywanie mistrzów to proces wieloletni. Praca fachowców różnych dziedzin nie może być dziełem przypadku. Chcemy Wam pomóc wejść na najwyższy, profesjonalny poziom organizacji szkolenia i monitorowania zawodników od wieku dziecięcego po zawodowych sportowców.

W ZAKRESIE WSPÓŁPRACY Z KLUBAMI ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE:NASZ ZESPÓŁ
Zatrudniamy najlepszych, sprawdzonych i doświadczonych specjalistów.
NASI PACJENCI
Do zdrowia wracało u nas wielu zawodowych sportowców, którym nasza pomoc umożliwiła osiąganie doskonałych wyników.

kontakt

ul. Michała Sobczaka 6
01-492 Warszawa-Boernerowo
+48 697 651 000
sportopedic@gmail.com
Pon. - pt. 7:00 - 20:00

jak do nas trafić?

social media